Wnioski do planu gospodarczego na 2021 rok w zakresie remontów

Rozmiar tekstu:

W związku z konstruowaniem planu budżetowego na 2021 rok, Miejski Zarząd Nieruchomości przy ulicy 1 Maja 55 w Jastrzębiu-Zdroju, prosi Właścicieli lokali we Wspólnotach Mieszkaniowych o przedstawienie propozycji dotyczących konieczności wykonania remontów w Państwa nieruchomości.

Czytaj więcej...

Część solankowa Inhalatorium nieczynna.

Rozmiar tekstu:

Miejski Zarząd Nieruchomości w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. 1 Maja 55 informuje:

w miesiącu październiku br. w związku z trwającym stanem epidemii część solankowa Inhalatorium będzie nieczynna.

Wytyczne GIS dla mieszkańców!

Rozmiar tekstu:

Informujemy iż Główny Inspektorat Sanitarny wydał następujące wytyczne dotyczące postępowania mieszkańców podczas wizyt związanych z usunięciem awarii w mieszkaniach osób objętych zarówno kwarantanną jak i izolacją tj. osób z dodatnim wynikiem badania na SARS-CoV-2 niewymagających hospitalizacji.

Czytaj więcej...

Procedura udostępniania nieruchomości

Rozmiar tekstu:

Procedura ubiegania się o dostęp do nieruchomości i budynków w Miejskim Zarządzie Nieruchomości przez przedsiębiorców telekomunikacyjnych.

Czytaj więcej...

Informacja dotycząca godzin pracy MZN!

Rozmiar tekstu:

Informujemy, iż Miejski Zarząd Nieruchomości w Jastrzębiu-Zdroju jest otwarty w godzinach od 7:00 do 15:00.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, z uwagi na zagrożenie epidemią COVID-19, w celu załatwienia spraw wymagających osobistej wizyty w MZN, prosimy wcześniej umówić się z pracownikiem danego działu drogą telefoniczną na określony dzień i godzinę.
Numery telefonów dostępne są na stronie www.mzn.jastrzebie.pl w zakładce KONTAKT.

Wszelkie sprawy można nadal załatwiać drogą telefoniczną, drogą e-mail, składając pismo do urny umieszczonej w budynku lub wysyłając korespondencję za pośrednictwem poczty tradycyjnej.