Wytyczne GIS dla mieszkańców!

Rozmiar tekstu:

Informujemy iż Główny Inspektorat Sanitarny wydał następujące wytyczne dotyczące postępowania mieszkańców podczas wizyt związanych z usunięciem awarii w mieszkaniach osób objętych zarówno kwarantanną jak i izolacją tj. osób z dodatnim wynikiem badania na SARS-CoV-2 niewymagających hospitalizacji.

Czytaj więcej...

Informacja dotycząca godzin pracy MZN w maju!

Rozmiar tekstu:

Informujemy, iż w miesiącu maju 2020 r. Miejski Zarząd Nieruchomości w Jastrzębiu-Zdroju jest otwarty w godzinach od 7:00 do 22:00, z uwzględnieniem przerwy na dezynfekcję pomieszczeń w godzinach od 14:00 do 15:00.
Wszelkie sprawy można nadal załatwiać drogą telefoniczną, drogą e-mail, składając pismo do urny umieszczonej w budynku lub wysyłając korespondencję za pośrednictwem poczty tradycyjnej.
Informujemy, iż może wystąpić utrudnienie w połączeniach telefonicznych w godzinach od 14:00 do 15:00.
W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, z uwagi na zagrożenie epidemią COVID-19, w celu załatwienia spraw wymagających osobistej wizyty w MZN, prosimy wcześniej umówić się z pracownikiem danego działu drogą telefoniczną na określony dzień i godzinę.
Numery telefonów dostępne są na stronie www.mzn.jastrzebie.pl w zakładce KONTAKT.

Otwarcie Centrum "Biznes na okrągło"

Rozmiar tekstu:
Miejski Zarząd Nieruchomości w Jastrzębiu-Zdroju informuje, iż od dnia 8 czerwca 2020 r. otwarte zostaje Centrum "Biznes na okrągło". Godziny otwarcia 9:00-17:00.

Dla Przedsiębiorców - wniosek o umorzenie należności czynszowych

Rozmiar tekstu:

 

Czytaj więcej...

Otwarcie Dworca Autobusowego

Rozmiar tekstu:
Miejski Zarząd Nieruchomości w Jastrzębiu-Zdroju informuje, iż od dnia 8 czerwca 2020 r. otwarty będzie Dworzec Autobusowy przy ul. Sybiraków 2.